Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty
kobiecadepilacjaigolenieUsuwanie owłosienia z ciała spędza sen z powiek niejednej dziewczynie. Poznaj techniki i reguły, które rządzą depilacją i goleniem, byś mogła cieszyć się gładką skórą i przyciągać mężczyzn.

 

 Kłopotliwe wąsy u kobiet i inne owłosienie...

 

Jeden z moich zacnych kolegów miał w zwyczaju mawiać: „Gólcie się dziewczyny, bo nie znacie dania ani godziny”! Choć jego powiedzenie miało wyraźny podtekst seksualny, musicie drogie panie pamiętać zawsze o depilacji i goleniu, by nie zaliczyć wpadek jak np. Edyta Górniak czy Beyonce Knowles.

 
owlosieniekobiece
 
 
 
owlosieniekobiece
 
Niestety  żyjemy w czasach, gdy wydepilowane, gładkie ciało weszło do kanonu piękna i pewnie wiele czasu minie, gdy z niego zniknie, o ile czasy takie w ogóle nastąpią. Dlatego też warto znać najlepsze rozwiązania związane z depilacją i goleniem. Musicie drogie panie też pamiętać, by usuwać owłosienie zawsze z pewnych konkretnych miejsc, w przeciwnym razie mężczyźni będą postrzegać was tak:
 
owlosieniekobiece

Wystarczy, że chłopakowi rzuci się w oczy twój damski wąsik lub włosy spod pachy, a jego wyobraźnia podpowie mu resztę...

Wąsy.

Jest to zmora bardzo wielu kobiet nie tylko brunetek czy szatynek. Pewnie nie raz spotkałaś się z radami babci Maliny, że damski wąsik najlepiej rozjaśnić wodą utlenioną. Niestety to raczej nie podziała, a może jedynie zaszkodzić twojej skórze. Usuwanie włosków golarką to bardzo kiepski pomysł. Będą odrastać mega szybko i w dodatku będą bardzo wyczuwalne (pojawi się ostra szczecinka).

owlosieniekobiece

Jak się tego pozbyć?

Możesz z jednej strony zastosować specjalne plastry do twarzy, które można kupić w prawie każdym sklepie kosmetycznym. Jest to jednak trochę bolesne i nie ma gwarancji, że zostaną usunięte wszystkie włoski. Poza tym, w przypadku wrażliwej skóry mogą długo utrzymywać się zaczerwienienia lub w ogóle może dojść do podrażnień. Z drugiej strony możesz użyć kremu do depilacji, również przeznaczonego do okolic twarzy. Tak jak w przypadku plastrów, mogą zostać poszczególne włoski, ale wtedy łatwo je usunąć np. pęsetą. W przypadku wyjątkowo ciemnych wąsików warto zastanowić się nad depilacją laserową. Zabieg taki  dobrych salonach kosmetycznych waha się od 100 do 150 zł. Trzeba go niestety powtórzyć, ale mamy zapewniony spokój na długie miesiące(czasem lata). Samo usuwanie damskiego wąsika w salonie kosmetycznym woskiem kosztuje ok. 15 zł, czyli tyle prawie ile kawa z ciastkiem na mieście, więc może warto zainwestować te pieniądze w siebie i nie mieć kompleksów na tym punkcie?

owlosieniekobiece

Brwi.

Może i Frida Kahlo jest ikoną sztuki i kultury, jednak wzorowanie się na jej wyglądzie nie przysporzy ci adoratorów. Wielkie i krzaczaste brwi nadają kobiecej twarzy niezwykłej agresywności. Możesz sama pobawić się pęsetą, jednak uważaj, żeby nie wyskubać sobie za dużo brwi, bo będziesz wyglądać komicznie. Poza tym pamiętaj, żeby zachować symetrię. Jeśli masz obawy, że nie poradzisz sobie z tym zadaniem najlepiej byś powierzyła je swojej przyjaciółce lub siostrze. Zawsze też możesz skorzystać z pomocy kosmetyczki (koszt ok. 15-20 zł).

owlosieniekobiece

Pachy

Zostawianie włosów pod pachami jest już nie tylko nieestetyczne i mówiąc szczerze obleśne, ale także niehigieniczne.  Pot dużo łatwiej gromadzi się na włosach i rozkłada się, przez co daje przykry zapach i zostawia okropne ślady na ubraniu. Samo usunięcie włosów spod pachy trwa sekundę, więc nie zaniedbujcie panie tej czynności!

owlosieniekobieceowlosieniekobiece
 

Chcesz dowiedzieć się więcej, co jest atrakcyjne dla mężczyzn, by przykuwać ich wzrok? Jeśli tak, to skorzystaj z naszych szkoleń! 

Perfect Dating

 

Pan Bóbr (lub pęknięty jeż, jak kto woli) i okolice bikini.

Odnośnie Pana Bobra istnieje kilka możliwości, które zależą od preferencji mężczyzny i samych upodobań kobiety. Czasami zdarza się, że mężczyźni lubią owłosione łono, bo całkiem wygolony wzgórek kojarzy im się z lalką Barbie lub niedojrzałą dziewczynką! Weź to więc pod uwagę zanim całkiem się ogolisz! Niektórzy z panów wybierają pośrednią wersję czyli delikatny paseczek lub trójkącik. Są też tacy, którzy lubią, gdy jest całkiem gładziutko. Dlatego powinniście dogadać się w tej kwestii ze swoim chłopakiem lub gdy go nie masz, zdać się na własną wygodę. Spośród wszystkich wariantów jest jednak jedno pewne: pozostawienie niewydepilowanej linii bikini w żadnym wypadku nie wchodzi w grę!!! Dlaczego? Niech wytłumaczeniem będzie poniższy obrazek…

owlosieniekobiece

Nogi i ręce.

Nogi to podstawa jeśli chodzi o depilację i golenie, ręce już niekoniecznie. Generalnie włoski na rękach są dużo delikatniejsze i jaśniejsze dlatego nie ma potrzeby się ich pozbywać. Gdy zaczniesz to robić staną się grube i dużo bardziej widoczne. Podobnie jeśli masz cieniutkie i jasne włoski na udach. Powinnaś je zostawić.
 
owlosieniekobiece
 
Istnieje wiele sposobów usuwania owłosienia z nóg, jednak żaden z nich nie jest bez wad. Golenie zwykłą maszynką daje efekt na bardzo krótki czas i można się zaciąć. Depilator elektryczny może powodować wrastanie włosków, użycie go za pierwszym razem wywołuje nie mały szok, bo depilacja jest bardzo bolesna i zostawia czerwone kropki i okropne uczucie na kilka ładnych godzin (u mnie to okropne uczucie utrzymywało się nawet powyżej doby, tak jak i zaczerwienienia). Później jest już lepiej, co nie oznacza, że sprawia to przyjemność.
Depilacja laserowa jest kosztowna i również bolesna i z pewnością nie daje efektów na całe życie. Zostają jeszcze kremy do depilacji, ale one nigdy nie usuną wszystkich włosków. Poza tym trzeba trzymać je dość długo na nogach. Nie wierzcie w opisy na opakowaniach, które zalecają trzymanie kremu przez 3 minuty. Krem musi rozpuścić włosek, jeśli jest on gruby i ciemny zajmuje to przynajmniej 10 minut.
 
owlosieniekobiece
 
Ostatnią opcją są plastry i ciepły wosk. Jest to skuteczna metoda, której efekt utrzymuje się nawet do 4 tygodni, ale również jest bolesna i może powodować podrażnienia i nie nadaje się dla osób mających problemy z rozszerzonymi naczynkami na nogach. Poza tym psikus tkwi jeszcze w tym, że włoski muszą mieć odpowiednią długość, by usunąć je za pomocą wosku. A w upale dni ciężko sobie zapuszczać szczecinkę na nogach, zwłaszcza przy ciemnych włosach. Najlepiej więc stosować kilka metod.

Włosy w nietypowych miejscach.

Uważasz, że twoje owłosienie jest bardziej bujne niż u twoich koleżanek? Zauważyłaś, że włosy rosną ci w okolicach sutków, brody, brzucha, pupy czy paliczków? Generalnie powodem tego może być nadmiar męskich hormonów. Warto zrobić sobie wtedy badania hormonalne, nie tylko na poziom testosteronu, ale także androstendionu czy 17-OH progesteronu. W razie nieprawidłowości zgłoś się do swojego ginekologa, on na pewno zaproponuje ci odpowiednie leczenie.
 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej, co jest atrakcyjne dla mężczyzn, by przykuwać ich wzrok? Jeśli tak, to skorzystaj z naszych szkoleń! 

Perfect Dating
 

Dołącz do naszej społeczności:

Najbliższe szkolenie za darmo na żywo: www.perfectdating.pl/webinar

 

Komentarze   

+6 # Maciek Kraków 2013-08-02 11:37
Ja jestem za depilacją,ale nie wiem skąd się to wzięło u mnie i wiekszosci świata.Ciekawą sprawą jest,że depilacja do niedawna nie była standardem,spyt ajcie rodziców.Jeszcz e do lat 90-tych XXw większość kobiet nie depilowała się,nie mówiąc już o mężczyznach.Moż e ktoś z Was trafił też na filmy erotyczne na VHS to będzie wiedział o czym mówię.I jakoś mężczyznom nie przeszkadzało uwłosienie u kobiet na nogach czy "tam".Skad deplacja? Oczywiście wynaleziono maszynki, cienkie ostre ostrza,którymi łatwiej się ogolić niż pierwotną brzytwą ale czy to spowodowało że zaczeto golić nie tylko włosy na głowie? A może przemysł farmaceutyczny stworzył różne wynalazki kosmetyków na które postanowił znaleźc popyt tworząc modę na ogolone ciało? A może naukowcy doszli do wniosku że ogolone ciało bardziej słuzy człowiekowi ze wzgledów higienicznych?T ylko czemu tyle lat ludzie żyli owłosieni i przyciągali się wzajemnie dotykiem,wygląd em,zapachem (czyli tak jak teraz),a włosy tu i tam im nie przeszkadzały?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin